Ten blog znajduje się w serwisie Polacy.eu.org
Dowiedz się więcej »
w.redne zapiski
strona główna · działy · tagi · o autorze · szukaj · Polacy.eu.org  
 

Blog2013.05.21 23:27

A imię jego "czterdziesci cztery"..

 
 
Jako zbiorowość to faktycznie "Legion", bo ma wiele imion
 
"..Kłamstwo powtarzane po wielokroć dla wielu staje się prawdą.." Ta "złota myśl" przypisywama Goebelsowi Nowego wymiaru nabrała dopiero w epoce powojennej dzięki mass mediom i politykom leżąc u podstaw tzw państwowości współczesnej, bowiem doprowadziło to do nie tylko przedefiniowania roli "narodu" i "państwa" jako takiego. Co raczej stało się dzięki bliżej nie określonej "demokracji" listkiem figowym tuszującym jej niedoskonałości i narzędziem odbierającym im suwerenność na rzecz bliżej nie określonej "administracji" stającej się niepostrzeżenie totalitaryzmem opartym o niewolnictwo. Bez jednego wystrzału , zamieszek i to na skalę światową. Bo mylił by się ktoś sądząc, że dotyczy to tylko naszego kraju i dopiero od wczoraj.
Tak zwane "społeczeństwa" (określające się jako rozwinięte demokracje) jako pierwsze padły jej łupem. My, dopiero od nie dawna zostaliśmy tego pozbawieni i od niedawna też jesteśmy siłą i podstępem wtłaczani w ten system. Komunizm i turańszczyzna zdać by się mogło postrzegane jako niemal synonim zła absolutnego stały się niczym groźnym
 wobec wprowadzanego systemu ( bo to tylko droga dla zakażenia i to jedna z wielu.) Widać to najlepiej na przykładzie UE. Z której usiłuje się czerpać przykład i która ma utorować drogę nowemu systemowi ( w skrócie NWO).
Jak powiedziałem dopiero będzie to system (bo jeszcze nim nie jest) gdzie wszystkie wartości będą odwrócone, a prawo tworzone i wykonywane przez nowego suwerena. Który stał się nim prawem kaduka. Dlatego już można dostrzec ignorowanie praw ludzkich i Bożych zasad.
Nie można określić winnego czy wroga ludzkości, gdyż jest on bezosobowy, a przy tym jako zbiorowość silny i bezwzględny w podporządkowaniu sobie i swoim celom rzeczywistości.
Jako zbiorowość to faktycznie "Legion", którego pokonać w przyszłości się nie da. Ale można to zrobić jeszcze teraz, póki jeszcze nie okrzepł. Można to uczynić tyko wspólnie, i tym tkwi cały "myk". Nie ma mowy o odzyskaniu suwerenności jakiegokolwiek narodu (czy to będzie nasz kraj czy inny)
Bo nie narody są naszym wrogiem lecz właśnie "administracje" poszczególnych terytoriów (bo państwa praktycznie przestały istnieć). Stąd to celowe konfliktowanie każdej możliwej zbiorowości ( i ich nawet najmniejszych części). Bo tylko to jest w stanie im zagrozić. 

 
2153 odsłony  średnio 5 (4 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować   
Tagi: NWO, Legion, świat, Polska, suwerenność, wolność.
Re: A imię jego "czterdziesci cztery".. 
Piotr Świtecki, 2013.05.22 o 08:24
Pozostaje mi tylko przyklasnąć - celne podkontrastowanie charakterystycznych rysów tego, co się dzieje.

Bez żywiciela samo zdechnie.

Ale wcześniej może wejść w grę mechanizm doboru ewolucyjnego i walka między poszczególnymi tego rodzaju organizammi (EU, Stany, Chiny, muzułmanie?)

No proszę, i my tez "żyjemy w ciekawych czasach"! ;)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: A imię jego "czterdziesci cztery".. 
Marek Stefan Szmidt, 2013.05.22 o 11:46
Szanowny Panie Autorze,
oczywiście 5 pkt za wybranie tematu i uzasadnienie :-)

Europa R. Schumana, a nawet K. Adenauera miała zostać federacją Podmiotów narodowych, bez granic celnych i innych utrudnień dla Obywateli, jak np. wizy - co miało zaowocować Pokojem i Współpracą organiczną, na wzór USA.

Takiej wizji Europy, niżej podpisany, życzył także Polsce, pisząc "Program Chrześcijańsko-Demokratycznej Partii Polski" (1983), a później współtworząc Narodowo Demokratyczną Partię Polski.

Niestety, prowadzona przez dziesięciolecia praca destrukcyjna Rosji sowieckiej, doprowadziła na Zachodzie do "wiosny 68" i - skutkiem tego - zwycięstwa marksizmu kulturowego, co - po dodaniu do niego - wpływów pseudo-masonerii francuskiej, dało w efekcie rządy lewicowych i bezbożnych biurokratów ponadnarodowych.

Powyższa analiza dotyczy przeszłosci i teraźniejszości.
Jaka będzie przyszłość?
Liczę na przesilenie, jako logiczną i sprawdzoną indukcyjnie kontrreakcję...

pozdrawiam Pana serdecznie
MStS
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
 
login:
hasło:
 
załóż konto, załóż bloga!
Więcej funkcji, w tym ocenianie i komentowanie artykułów.
odzyskaj hasło
linki, cytaty, nowiny
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Andrzej-Olechowski-o-problemach-w-PO-to-sie-nazywa-destabilizacja-panstwa,wid,16136279,w
- To jest dzisiaj problem dla państwa - powiedział o problemach Platformy Obywatelskiej jeden z założycieli partii Andrzej Olechowski w TVN24. - Jest ileś spraw, którymi się powinna zajmować, a będzie się zajmować sama sobą. Coraz bardziej rodzi się nastrój, że może będą wcześniejsze wybory, które dzisiaj są używane jako straszak wewnątrzpartyjny - ocenił były szef MSZ. - Ale ludzie słuchają. To się nazywa, o ile ja pamiętam, destabilizacja państwa - dodał.
Inicjaywa warta poparcia , wsparcia i posłuchania (19 odp.)
podziemnatv.p
Głupoty ciąg dalszy ? (3 odp.)
To ja mam równie dobrego o ile nie lepszego "pomysła". Niech administracyjnie zarządzą regulację pogody, tak by średnia była odpowiednia do życia w naszych warunkach klimatycznych (najlepiej ustawą). Pozostanie im wtedy to co lubią najbardziej: karać, karać i jeszcze raz karać. Obawiam się tylko czy matka Naura na to pójdzie :D
Okazuje się że można gdy się chce (1 odp.)
biznes.interia.pl
Polska bantustanem dla Izraela ? (1 odp.)
Mignął mi na jakimś "wiodącym portalu" ten "news" , ale znikł momentalnie. A że nie lubię gdy coś niknie w ten sposób zasięgnąłem "wiedzy" u źródła. I wszystko jasne.
Rewolucji październikowej ciąg dalszy! (2 odp.)
najważniejszym jest opanowanie instytucji. Po to właśnie, by rewolucja mogła się dalej rozwijać. Widzicie to obecnie?
więcej…