Ten blog znajduje się w serwisie Polacy.eu.org
Dowiedz się więcej »
w.redne zapiski
strona główna · działy · tagi · o autorze · szukaj · Polacy.eu.org  
 

Polska2013.01.17 01:03

Dziś oni, jutro inni, a pojutrze my

 
 
+gazetawarszawska.com.
Niestety nie napisano kto te okrzyki wznosił, możemy się tego jedynie domyślać.
 
Bo jeśli ktokolwiek myśli że jest ponadto rychło może się przekonać że jest inaczej. Sposobów na to są tysiące i jeszcze więcej. Nawet jeśli posiada się akt własności i kawałek ziemi. Bo jak napisałem wcześniej jest całe multum sposobów na to by to zmienić.
Zwłaszcza kiedy stanowione jest "prawo" na "zamówienie" pod konkretne zapotrzebowanie. Wówczas nikt nigdy i w żadnej sytuacji nie może się czuć bezpiecznie. O tym że "nasze prawo" nie jest dla nas bo nie chroni ani nie zabezpiecza naszych interesów pisałem wielokrotnie. Prawda jest okrutna. Własnej państwowości i prawa wyrzekła się większość w traktacie akcesyjnym, a "wadza" przypieczętowała to "taktatem Lesbońskim" i jego ratyfikacją. Od tego mniej więcej czasu prawo u nas stanowią inni i we własnym interesie. Poniższy przykład tyko o tym świadczy. Nam pozostała jedynie rola tanich niewolników. Dopóki do świadomości ludzi to nie dotrze będą nadal biernie się temu przyglądać. I bez znaczenia za którym ugrupowaniem optują bo jest to bez znaczenia.
Nadal będą niewolnikami. Ludzie młodzi powiedzą : "a co nas to obchodzi, ja stąd spadam". Problem w tym że nawet jeśli im się to uda, to nigdy nie będą u siebie. I prawo dla nich też będzie stanowił kto inny i we własnym interesie.
O tym, że to "państwo" nie spełnia swej roli nikogo nie muszę przekonywać, bo kolejni administratorzy tej "kolonii" o to zadbali co widać od dłuższego czasu. By stanowić o sobie i swojej oraz bliskich przyszłości najpierw trzeba sobie to wywalczyć. Nikt tego nie zrobi za nas. A to jest możliwe gdy ludzie pokroju palikota i po-wskich libertynów zostaną wyeliminowani z naszego środowiska (o innych nacjach nie wspomniawszy).+gazetawarszawska.com.

+stopsyjonizmowi.wordpress.com 

 
4294 odsłony  średnio 5 (4 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować   
Tagi: Polska, eksmisje.
Re: Dziś oni, jutro inni, a pojutrze my 
Piotr Świtecki, 2013.01.17 o 08:17
Jak to jest, że przy naszym wyczuleniu na fałsze i manipulacje, "łykamy" w ciemno podany nam tekst? (bo nawet nie informacje)

Szanowny Autor wręcz pisze: "nie napisano kto te okrzyki wznosił, możemy się tego jedynie domyślać". I... nic? Nie włącza to żadnych dzwonków alarmowych?

A mogę spytać, czego się możemy (powinniśmy?) domyślać? KTO te okrzyki wznosił?

Tymczasem ów omawiany tekst błyskawicznie rozchodzi się po "naszej" stronie internetu.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Dziś oni, jutro inni, a pojutrze my 
Adam39, 2013.01.17 o 08:35
Cytuję część artykułu za: +miziaforum.wordpress.com
"OTÓŻ PODCZAS EKSMISJI NA WARSZAWSKIEJ PRADZE WŚRÓD MUNDUROWYCH I URZĘDNIKÓW POJAWIAJĄ SIĘ OSOBY – BLIŻEJ NIE ZIDENTYFIKOWANE – PRZEDSTAWICIELE NOWYCH WŁAŚCICIELI ?? KTÓRZY W CZASIE CZYNNOŚCI WYRZUCANIA RODZIN WZNOSZĄ OKRZYKI PRECZ POLSKIE ŚWINIE , WYNOCHA BRUDNE POLACZKI !!!!"
Wobec tego w jaki sposób można ustalić tożsamość osób wznoszących nienawistne Polakom okrzyki jeżeli uprawniona do tego policja nie chce interweniować?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Dziś oni, jutro inni, a pojutrze my 
w.red, 2013.01.17 o 09:15
Ze tak powiem wybór jest olbrzymi. Od nowych właścicieli zaczynając po tarrsoidalnopialiknocich prowokatorów. Natomiast martwi mnie i zastanawia brak reakcji ze strony "służb", "społeczeństwa" i ponoć wolnej prasy. A wszystko to tyle lat po wojnie. Wybacz Efendi, ale tolerowanie tego w "pale się nie mieści". Co do "rozchodzenia się" nic nie poradzę że wspólnie z Zenkiem odwiedzamy podobne miejsca i to samo nas razi. Dość spojrzeć na datę godzinę publikacji mojej notki i Zenka.
A czy włącza to moje dzwonki alarmowe ? I owszem choć, to już nie dzwonki ale dzwony. Dlatego nie szukałbym winnych wśród autorów lecz wśród ludzi mających "z urzędu" zareagować.
Brak reakcji z naszej strony postrzegam jako słabość. i tak to będzie postrzegane przez samych sprawców. A tym przypadku bezkarność rozzuchwala i stąd już o krok do gułagów i innych "miejsc odosobnienia". Że o zastraszeniu ludzi nie wspomnę.
Co zważywszy, oraz to co miało miejsce wcześniej w sprawie "własności" w naszym kraju. A jednocześnie mając w pamięci materiał pana D. Diuke (dostępny na "you tube") o Palestyńczykach i syjonistach i ich metodach działania budzić musi negatywne emocje.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Dziś oni, jutro inni, a pojutrze my   
Były bloger, 2013.01.17 o 13:14
Jako były mieszkaniec Pragi, tam się urodziłem i przez wiele lat mieszkałem, tyle powiem, że domy, kamienice i ogólnie nieruchomości w znacznej części nie należały tam przed wojną do Szoszonów czy Eskimosów, ale pewnego wędrownego plemienia, o którym od pewnego czasu wręcz w tym miejscu pisać podobno nie wypada. I tyle na ten temat - piana mnie dusi...
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Dziś oni, jutro inni, a pojutrze my   
Były bloger, 2013.01.17 o 13:17
Oj, zapomniałem dodać: czy któryś z Panów ma informacje o wydawcy Warszawskiej Gazety? Nie? To doradzam sprawdzić. Bo niestety powtarza się jeszcze jedna rzecz: to może być sterowane, to może być przez właściwe ręce podgrzewane. Ulubioną metodą jeszcze carskiej Ochrany było zakładanie własnych organizacji wywrotowych...
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Dziś oni, jutro inni, a pojutrze my 
Piotr Świtecki, 2013.01.17 o 13:35
To są chyba dwie różne rzeczy, ten cytowany serwis internetowy i drukowana "gazeta".
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Dziś oni, jutro inni, a pojutrze my 
MatiRani, 2013.01.17 o 14:57
Sluszna racja blogerze byly, bardzo sluszna racja.
Strasznie trudno jest wiedziec kto i jak manipuluje a i dla kogo to robi tez nie jest latwe do odkrycia.
Natomiast mozna sobie latwo wyobrazic, ze sztyka dezinformacji i manipulacji poszla daleko do przodu od czasów Azefa.

Zachecam do posluchania ponizszego
+www.youtube.com
tez sama prawda
i co dalej?
pozdrówka serdeczne
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Dziś oni, jutro inni, a pojutrze my   
Były bloger, 2013.01.17 o 15:15
Piszę co piszę, ponieważ bywałem tu i ówdzie, widziałem to i owo - i dzisiaj byłoby grzechem udawać, żem ślepy i głuchy. Na Pradze, od której omawianie tego wszystkiego się zaczęło od wielu miesięcy istnieje plaga tajemniczych podpaleń, sami strażacy wyznają, że bardzo sprytnie i celowo wybuchających tam, gdzie samozapłon jako taki nie miał prawa zaistnieć. I co teraz? Ruszyć na Ratusz z kosami na sztorc osadzonymi? Toż ktoś tam już na takich "kosynierów" może czekać. Obawiam się, że istnieją w tym nadwiślańskim mieście siły, które pilnie dbają, by działać, ale tak, aby masa krytyczna nie została osiągnięta czy przekroczona. Dzisiaj pewnej gazecie przypisano rolę organu relacjonującego. Reszta uparcie milczy. Kto sądzi, że nic o tym nie wie? Bo ja sądzę, że ma zakaz. Rozpoznanie bojem dotyczy tej jednostki bojowej, nie całej armii. No takich dożyliśmy czasów...
Pzdr!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Dziś oni, jutro inni, a pojutrze my 
w.red, 2013.01.17 o 15:07
Zdaję sobie sprawę czyje były to nieruchomości. Mało tego, mam świadomość tego jakim "prawnym przkształceniom własnościowym" mogły one ulec. Dlatego napisałem jak wyżej - zgodnie z prawdą że nie wiem kto te okrzyki wznosił (dodać mogę jedynie " i na czyje zlecenie" (bo i tak być mogło)).
Nie wykluczam też że obecni właściciele wcale nie muszą być "kleksami" bo równie dobrze mogą to być osoby narodowości Niemieckiej np pochodzenia "marsjańskiego" czy też nasi ziomkowie o znanej prowieniencji z libertyńskim zacięciem. Zatem widzisz że możliwości jest tu multum.
Odnośnie wydawcy tytułu nie mam chęci nawet by to sprawdzać, zwłaszcza że takie wiadomości były niegdyś zwykle w wydaniu papierowym w "stopce redakcyjnej". A dziś to zadanie raczej dla "śledczego". Po pobieżnym przejrzeniu tytułu raczej nie dostrzegam tu czegoś co szczególnie nas mogłoby zainteresować. Zatem manipulowanie w tym przypadku bym wykluczył. Ale tyle rzeczy się nawet nie śniło filozofom... Że piana dusi to cale się nie dziwię bo i mnie na pewien czas mowę odebrało.
Liczę na to że nie pozostaniemy w tym odosobnieni.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Dziś oni, jutro inni, a pojutrze my   
Były bloger, 2013.01.17 o 15:17
No to tu się Cny W.redzie nie zgadzam! Info o Bachurskim dostępne zaraz po wpisaniu nazwiska w Google. A jeśli dodasz do tego polecenie "opinie" - to już będziesz wiedział wszystko. Pzdr!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Dziś oni, jutro inni, a pojutrze my 
w.red, 2013.01.17 o 20:08
Dzięki za info. Nie wpadłbym na to by pytać o tego człowieka wujka google. Najwidoczniej słaby już ze mnie detektyw. Co do tytułu to napisałem to co mogłem zobaczyć w treściach. A że nie było tam niczego czego można się uczepić to i napisałem co napisałem ;) Trudno wyrobić sobie zdanie na podstawie opinii innych (choć i one mogą stanowić część prawdy). Jednak w ocenach wolę skonfrontować to z rzeczywistością choć może nie namacalnie ale przynajmniej "po piórze".
A "firmy" o których piszą, cóż. Nie mam wiedzy, ani dostępu do KRS-u i innych wiadomości na ich temat nie mam. Zresztą pisałem już kiedyś o informacjach ich dotyczących i celowym ich braku lub ukryciu.

pozdrawiam ciepło
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Dziś oni, jutro inni, a pojutrze my 
Jacek, 2013.01.17 o 15:30
A tu, Wredzie, cała armia czuwających nad poprawnością
+prawda2.info
Cenzury podobno już nie ma.
Jest i dyrektor Muzeum w Oświęcimiu.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Dziś oni, jutro inni, a pojutrze my 
MatiRani, 2013.01.17 o 16:00
Dlatego ze wychodzi ze nie ma takiej strony?

Dyrektor z Oswiecimia, to J.Wróblewski? Ten co donosil na Ratajczaka i przyczynil sie walnie to jego tragedii?

pozdr
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Dziś oni, jutro inni, a pojutrze my 
Jacek, 2013.01.17 o 16:40
Nie ma cenzury- nie ma strony.
Trzeba wystukać ręcznie w takim razie: prawda2info.
(nie jestem pewien tej najprawdziwszej prawdy)
Pojawią się ramki i w trzeciej jest art 11 lat kłamliwej propagandy. Czytamy z góry do końca.
Na końcu wykaz moderatorów (nowe nazewnictwo), spora armia. Nie wiedziałem, że tyle tego jest. Czuwają non stop.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Dziś oni, jutro inni, a pojutrze my 
janekk, 2013.01.17 o 19:02
Wred,
może te okrzyki z tłumu były skierowane do policjantów?
pozdr.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Dziś oni, jutro inni, a pojutrze my 
w.red, 2013.01.17 o 20:17
nie wykluczam, choć wydaje mi się to mało prawdopodobne. Zresztą z jakiego "tłumu" ? Ilu ludzi to "tłum". Gdyby był tłum to i byłoby "wsparcie" jak 11.11. A wtedy mogłoby być różnie z poturbowaniem wznoszących ta okrzyki włącznie. Raczej wnoszę, że było to kilka osób plus kilku gapiów.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Dziś oni, jutro inni, a pojutrze my 
Hanys, 2013.01.19 o 00:18
Wydaje mi się, że tytułowe zdjęcie, o ile przedstawia eksmisję, jest chyba zmanipulowane. Ten z lewej w niebieskiej koszulce trzyma jakąś męską rękę(?). Nie wygląda mi, żeby ta ręka należała do tej rudej pani z tyłu, bo wtedy musiałaby chyba jej wyrastać z szyi.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Dziś oni, jutro inni, a pojutrze my 
Piotr Świtecki, 2013.01.19 o 00:20
No i trochę śniegu mało.
Ale przecież współcześnie zdjęcia nawet w mediach głównego nurtu są brane z różnych internetowych serwisów masowego rażenia, wystarczy że luźno się wiążą z tematem artykułu.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Dziś oni, jutro inni, a pojutrze my 
Adam39, 2013.01.19 o 00:45
Hanys, czyli jaki wniosek - niema takich eksmisji.
Albo w ogóle nie ma tak przeprowadzanych, zgodnie z obowiązująca literą "prawa" eksmisji?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Dziś oni, jutro inni, a pojutrze my 
w.red, 2013.01.19 o 00:56
Wniosek z tego taki że żadnemu dziennikarzowi (fotoreporterowi) nie można ufać. Bo albo przedstawia się sytuację jaka jest, albo traci się wiarygodność.
Faktycznie nie zwróciłem na ten szczegół uwagi. Dzięki.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Dziś oni, jutro inni, a pojutrze my 
Hindukusz-Milena, 2013.01.27 o 01:59
Czyli możemy sobie zaśpiewać radośnie - Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało ....albo zatańczyć z chochołem lub dance macabre jak kto woli. Amen.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Dziś oni, jutro inni, a pojutrze my 
Piotr Świtecki, 2013.01.27 o 03:31
A co się stało?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Dziś oni, jutro inni, a pojutrze my 
Hindukusz-Milena, 2013.01.27 o 12:53
+www.nacjonalista.pl
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Dziś oni, jutro inni, a pojutrze my 
Piotr Świtecki, 2013.01.27 o 13:03
No i? Czy może Pani jasno i wyraźnie powiedzieć, w czym problem? Bo chyba nie w tym, że ktoś chce za darmo mieszkać, a mu na to nie pozwalają?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
 
login:
hasło:
 
załóż konto, załóż bloga!
Więcej funkcji, w tym ocenianie i komentowanie artykułów.
odzyskaj hasło