Ten blog znajduje się w serwisie Polacy.eu.org
Dowiedz się więcej »
w.redne zapiski
strona główna · działy · tagi · o autorze · szukaj · Polacy.eu.org  
 

Polska2012.09.08 15:58

Hodowla V kolumny we własnych granicach

 
 
+www.wprost.pl
 
Stowarzyszenie Osób Narodowości Śląskiej działa legalnie – uznał Sąd Okręgowy w Opolu i oddalił apelację prokuratury, która kwestionowała wpisanie SONŚ do KRS. Sąd uznał, że możliwość działania gwarantuje Ślązakom konstytucyjne prawo zrzeszania się.

Ano w kolejności są Mazurzy, Kaszubi i inni. Trzeba nie mieć krzty wyobraźni by nie dostrzec
celu takich działań. Najpierw autonomia, a później oderwanie ich od reszty państwa. Po to by w końcu fizycznie je zlikwidować. Gdziekolwiek w świecie tendencje są odwrotne i jest to zupełnie zrozumiałe. A kazde państwo zareagowało by stanowczo na takie próby swojej dezintegracji , a w konsekwencji swojej anihilacji. U nas natomiast takie działania są prowadzone z rządowym namaszczeniem. Zakładając że nie rządzą nami kompletni kretyni trudno oprzeć się wrażeniu celowego ich działania na szkodę swojego państwa i obywateli.
Zaiste nie potrzebna jest zbrojna napaść na nasz kraj bo sami go unicestwiamy przyzwalając w kolejnych głosowaniach na wybór zdrajców i oszustów. Prokuratura stanęła na wysokosci zadania bo jak sądzę zna art 3 obecnej Konstytucji, czego o sędzi powiedzieć sie nie da.
Gdyż róznica pomiędzy stowarzyszeniem miłośników muszek owocowych jest daleko inna co do skutków jakie ta działalność może przynieść niż zarejestrowanego stowarzyszenia. Notabene przewodniczący tego stowarzyszenia nie wyklucza w przyszłości działań na rzecz autonomii Śląska.
Co najmniej zastanawiajace jest twierdzenie o "znaczacym i dynamicznym przyroście liczby osób tej narodowości. Co w obliczu faktów i logicznego rozumowania jest co najmniej śmieszne. Niestety jak sądze nikt nie zaskarży wyroku "obwisłego sądu" i sprawy nie będzie.
Co wiecej wrok ten przysłuży się do walki o stołki w nadchodzących wyborach dla ekipy rządzącej. W końcu nie od dziś idą rąsia w rąsię z przeciwnikami Polski i Polskości.
Bo jako rzekł kiedys obecny phłehł "Polskość to nienormalność".
Poza tym wcale się nie dziwię że sędzia sr z Białegostoku orzeka w Opolu ;)
W końcu nie na darmo przentuje ministra sprawiedliwości tegoż rządu.

PS
W "złonecie" na ten temat ani słowa, a w interii przemknął ten "news" jak meteor w godzinach późno nocnych. Dziś nie ma po nim śladu :) 

 
2301 odsłon  średnio 4,3 (7 głosów)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować   
Tagi: RAŚ, Stowaryszenie osób narodowości Ślaskiej.
Re: Hodowla V kolumny we własnych granicach 
Christophoros Scholastikos, 2012.09.09 o 17:02
Dziwnie się stawia 5 przy takiej treści.

Licho nie śpi. Projekty są w toku. Trzeba położyć coś na przeciwwagę.
Serdeczności
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Hodowla V kolumny we własnych granicach 
Adam39, 2012.09.14 o 23:06
Christo, to ja postawiłem 5, nie dla tego ze popieram tę piątą kolumnę i decyzję sądu, która nie powinna się w ogóle zdarzyć, a za zamieszczenie tej haniebnej decyzji sądu na naszych łamach przez w.red'a do wiadomości jak najszerszej opinii publicznej. Bo te sprawy należy nagłaśniać, ponieważ coraz bardziej uwidoczniają do czego zmierzają rządzący, również poprzez nadmuchiwane wyroki sądowe. Wprost do likwidacji Polaki. I to Polacy muszą wiedzieć.
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
 
login:
hasło:
 
załóż konto, załóż bloga!
Więcej funkcji, w tym ocenianie i komentowanie artykułów.
odzyskaj hasło
podobna tematyka
Jedną nogą nad przepaścią (Polska)
linki, cytaty, nowiny
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Andrzej-Olechowski-o-problemach-w-PO-to-sie-nazywa-destabilizacja-panstwa,wid,16136279,w
- To jest dzisiaj problem dla państwa - powiedział o problemach Platformy Obywatelskiej jeden z założycieli partii Andrzej Olechowski w TVN24. - Jest ileś spraw, którymi się powinna zajmować, a będzie się zajmować sama sobą. Coraz bardziej rodzi się nastrój, że może będą wcześniejsze wybory, które dzisiaj są używane jako straszak wewnątrzpartyjny - ocenił były szef MSZ. - Ale ludzie słuchają. To się nazywa, o ile ja pamiętam, destabilizacja państwa - dodał.
Inicjaywa warta poparcia , wsparcia i posłuchania (19 odp.)
podziemnatv.p
Głupoty ciąg dalszy ? (3 odp.)
To ja mam równie dobrego o ile nie lepszego "pomysła". Niech administracyjnie zarządzą regulację pogody, tak by średnia była odpowiednia do życia w naszych warunkach klimatycznych (najlepiej ustawą). Pozostanie im wtedy to co lubią najbardziej: karać, karać i jeszcze raz karać. Obawiam się tylko czy matka Naura na to pójdzie :D
Okazuje się że można gdy się chce (1 odp.)
biznes.interia.pl
Polska bantustanem dla Izraela ? (1 odp.)
Mignął mi na jakimś "wiodącym portalu" ten "news" , ale znikł momentalnie. A że nie lubię gdy coś niknie w ten sposób zasięgnąłem "wiedzy" u źródła. I wszystko jasne.
Rewolucji październikowej ciąg dalszy! (2 odp.)
najważniejszym jest opanowanie instytucji. Po to właśnie, by rewolucja mogła się dalej rozwijać. Widzicie to obecnie?
więcej…