Ten blog znajduje się w serwisie Polacy.eu.org
Dowiedz się więcej »
w.redne zapiski
strona główna · działy · tagi · o autorze · szukaj · Polacy.eu.org  
 

Linki, cytaty, nowiny2011.05.14 18:26

"Banksterzy" z MFW "chcą więcej"

(poleca )
 
Ponadto KNF powinna mieć w naszym kraju większą niezależność - uważa Fundusz.Powinno się to odbyć m.in. poprzez zwiększenie możliwości wydawania aktów prawnych przez Komisję, a nie tylko rekomendacji, jak to robi obecnie
 
W sumie naiwny byłby ten który przypuszczałby że MFW po wciśnięciu naszym przygłupom kasy zadowolą się jedynie nie lichym procentem. Nie pierwszy to raz
mieliśmy z tą "instytucją" do czynienia. Dlatego jedynie dziwić mogłoby "podkładanie głowy pod topór" przez obecnie "miłościwie panujących". Mogłoby, ale nie dziwi.
Bo nie podstawiali swojej lecz nasze. A te rzecz jasna mają w głębokim poważaniu ;)
Ten "news" powinien zapalić światełko alarmowe, ale ..nie zapalił. Powinien wzbudzić natychmiastową polityczną reakcję. Ale wzbudził pewnie jedynie przeciągłe ziewnięcie pomiędzy jednym a drugim czknięciem.
Jakoś nikogo z tego towarzystwa wzajemnej adoracji pożądającego wydawałoby się władzy nie dziwi i nie oburza że "instytucja" było nie było "zewnętrzna chce w istotny sposób wpływać na kształtowanie się władzy w naszym kraju. Ograniczając kompetencje "naszych polityków" i zostawiając im jedynie zewnętrzne atrybuty władzy.
Odpowiedzi pozostawiam Wam drodzy Panie i Panowie wam. Bo w przeciwieństwie do wielu nie wahacie się zhańbić swoich mózgów myśleniem.

Jako motto tego artykułu proponuję jego najsmakowitszy fragment :

"..Ponadto KNF powinna mieć w naszym kraju większą niezależność - uważa Fundusz. Powinno się to odbyć m.in. poprzez zwiększenie możliwości wydawania aktów prawnych przez Komisję, a nie tylko rekomendacji, jak to robi obecnie.."

+biznes.interia.pl 

 
1658 odsłon   (brak ocen)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować   
Tagi: MFW, Banksterzy, Polska, gospodarka.
 
login:
hasło:
 
załóż konto, załóż bloga!
Więcej funkcji, w tym ocenianie i komentowanie artykułów.
odzyskaj hasło